INFO PRASOWE

zaproszenia      nasi górą!      sponsorujemy      info startowe
Drodzy Państwo!

Internetowa Szkoła Fotografii www.e-szkolafotografii.pl rozpoczęła swą działalność.
Właśnie zakończyliśmy rejestrację uczestników, którzy wypełniając ankiety wsparli nas cennymi uwagami w fazie budowania oferty programowej.

Czas na oficjalne otwarcie e-SF. Nowy edukacyjny projekt Stowarzyszenia Edukacji i Postępu STEP wsparty doświadczeniem b. prezesa Związku Polskich Artystów Fotografików stał się faktem. Zgodnie z zapowiedzią doświadczona kadra naszych wykładowców - a są nimi uznani profesjonaliści oraz członkowie Związku Polskich Artystów Fotografików i Związku Polskich Fotografików Przyrody - realizuje programowe hasło e-SF:

OD PODSTAW PO SEKRETY MISTRZÓW FOTOGRAFII.

Realizujemy je stosując całkowicie nowatorską, nowoczesną technologię nauczania, o której FOTOPOLIS.pl pisze: "Pierwsza w Polsce z prawdziwego zdarzenia Internetowa Szkoła Fotografii". Warto się samemu przekonać i skorzystać z obowiązujących w pierwszych dniach rezerwacji promocyjnych opłat, jakie zaproponowaliśmy naszym pierwszym uczestnikom!

Wszystkich chętnych do pogłębienia swej fotograficznej wiedzy zapraszamy do sprawdzenia, czy nie znajdą w naszej ofercie czegoś dla siebie.

Janusz Kobyliński - koordynator e-SF
Stowarzyszenie Edukacji i Postępu STEP
30 września 2005

Banerki i loga e-SF do ściągnięcia stąd [loga e-SF]