PREZENTACJE

Paweł Staszak
 Jerzy Stokowski
 Wojtek Wełnicki

Artysta fotografik, od 1982 r. członek ZPAF.

Lata 80 - współpraca z agencją MAGNUM oraz magazynem PARIS MATCH - dla PM realizuje dwie wizyty Papieża JP II w Polsce (aktualnie reprezentowany przez agencję FORUM).
Później fotograf reklamowy; liczące się do roku 2002 EGO Studio.
W drugiej połowie dekady lat 90 Prezes ZG i Okręgu Warszawskiego ZPAF.
Współautor i współwydawca "BIAŁO-CZERWONEJ – Księgi Twórców Polskiej Reklamy”, których pierwszych 5 edycji wydano wspólnie ze ZPAF, a następnie autor oraz realizator wortalu www.bialo-czerwona.pl służącego twórcom.
Autor idei i współtwórca POROZUMIENIA ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE.
Współzałożyciel i członek zarządu Stowarzyszenia Autorów i Wydawców COPYRIGHT POLSKA, współzałożyciel KREATYWNEJ POLSKI
2007-2011 prowadził Pracownię Dokumentu i Reportażu w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi (w oficjalnej ankiecie najlepszy wykładowca uczelni za 2008-2010).

PORTFOLIO
Dyplom Honorowy ZPAF (za fotoreportaż ZAWAŁ nagrodzony w Konkursie Fotografii Prasowej 1977 - patrz 4-ta linia zdjęć).
Kilkanaście wystaw indywidualnych i zbiorowych, w tym udział w światowej wystawie zorganizowanej na 150-lecie fotografii przez World Council of Professional Photographers oraz Kodaka, eksponowanej w ponad 100 krajach (3 fotografie reprezentujące Polskę - patrz niżej TO BE WAR NOT TO BE?).
W roku 2002 autor światowego happeningu www.3x2002.org PIRAMIDA - DZIEŃ SYMETRII CZASU 2002-20.02-20.02
Od roku 1986 realizuje autorski projekt PARTYTURY www.partitures.eu

Prezentacja: Solidarnosc25foto.info, Wystawa MĘĆMIERZANIE, PARTYTURY